سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨
صفحه اصلی > مقالات 
تازه هاي بخش
حضرت فاطمه زهرا(س) باید الگوی اخلاقی و رفتاری بانوان و دختران ایران اسلامی باشد.
بیانیه تاریخی رهبر انقلاب نقشه راه و سند ارزشمند مدیریتی است
...به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل وحدت را عامل تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی و غلبه بر توطئه‌های دشمنان دانست و اظهار کرد: ۱۲فروردین از روزهای تاریخی و مهم ایران اسلامی است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: بی شک رونق تولید متضمن حمایت از تولیدات داخلی است.
کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: واحد پاسخگویی بانوان اردبیل در سه ماهه چهارم سال گذشته؛ 1500 مشاوره دینی انجام داد.
حجت‌الاسلام مهدی ستوده گفت: جمعیت بانوان فرهیخته به‌عنوان تشکل و مجموعه‌ای قوی می‌تواند کمک حال سازمان تبلیغات اسلامی در بحث تبلیغ دینی باشد.
دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان اردبیل گفت: رعایت حجاب و عفاف نماد تربیت صحیح خانوادگی و سبک زندگی اسلامی است و جامعه را از آسیب و تهاجم فرهنگی مصون می‌دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: به صورت روزانه موکب‌های اربعین حسینی در نقاط مختلف استان اردبیل به ۲۲ هزار نفر ارائه خدمات می‌کنند.
مباني تحکيم خانواده در نگرش و سنت حضرت زهرا(س)
اتحاد اسلامي
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 652059
 بازدید امروز : 155
 کل بازدید : 2052025
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 0/1875
مقالات


وحدت اسلامي و راه کارهاي سياسي - فرهنگي پيامبر اکرم(ص)
مساله وحدت اسلامي در بررسي تاريخ اسلام،
ضرورت طرح مساله وحدت اسلامي در بررسي تاريخ اسلام، سيره نبوي همواره از جمله موضوعات مهم و مورد مطالعه انديشمندان مسلمان بوده است. تحليل رويدادها و حوادث ويژه تاريخ اسلام و نيز بازشناسي کيفيت موضع گيري هاي پيامبر اکرم(ص) در برابر رخ دادهاي گوناگون زمان، همواره موضوع مطالعه تحليل گران تاريخ اسلام بوده است. ضرورت طرح چنين موضوعي را از سه منظر مي توان ارزيابي کرد:
 ١٥:٤٤ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز هفته وحدت
اتحاد اسلامي
وحدت ميان مسلمانان، از جمله مسايل بسيار مهم و اساسي انقلاب اسلامي است. تلاش هايي که پس از پيروزي انقلاب به منظور تحقق اين مقوله حياتي صورت گرفته و مي گيرد، به عنوان حرکتي بنيادين و کاملاً استراتژيک، نقش عمده اي در حفظ سلامت، پايداري و موفقيت روز افزون اين خيزش بزرگ سياسي ديني ايفا مي کند.
 ١٥:٣٥ - دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شهادت امام حسن عسگري(ع)
شهادت امام حسن عسگري(ع)
ازدهمين پيشواي متقيان، امام حسن عسگري(ع) در سال 232 ه. ق چشم به جهان گشود. پدرش امام دهم، حضرت هادي(ع) و مادرش بانويي پارسا و شايسته به نام حديثه است که برخي از او با نام سوسن ياد کرده اند. از آن جايي که امام حسن (ع) به دستور خليفه عباسي در سامرا در محله عسکر سکونت اجباري داشتند «عسکري» ناميده مي شود. از مشهورترين القاب حضرت نقي و زکي و کنيه اش ابومحمد است. او 22 ساله بود که پدر ارجمندش به شهادت رسيد. مدت امامتش شش سال و عمر شريفش 28 سال بود و در سال 260 ه. ق به شهادت رسيد و در خانه خود در شهر سامرا کنار مرقد پدر بزرگوارش به خاک سپرده شد.
 ٢٠:٢٨ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام خميني و اصول سه گانه مبارزه با استكبار جهاني
امام خميني و اصول سه گانه مبارزه با استكبار جهاني
امروز دنيا در شعله هاي سركش آتش جور و ستم قدرت هاي استكباري مي سوزد و ملل محروم ـ كه در عين فرورفتن در فقر و تنگنا و تحمل رنج و مرارت هاي ناشي از آن داراي منابع غني ثروت مي باشند ـ در معرض تاخت و تازهاي مكرر و ويرانگر ستمگران و متعديان جهاني قرار مي گيرند و سرمايه هاي بزرگ اقتصاديشان به چپاول و غارت مي رود. واژه«استكبار» كه در ادبيات سياسي مسئولان حكومتي ايران اسلامي به طور مكرر به بهره برداري مي رسد از تعاليم قرآن كريم مايه مي گيرد و اين كتاب بزرگ حاضر در همه عرصه هاي حيات اجتماعي و سياسي واضع اين واژه و تعبير مي باشد.
 ٠٨:٢٥ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

© Jbf-ar.org . All rights reserved.