مقام معظم رهبری:هر کس اندوه و مشکلی را از مؤمنی برطرف نماید، خداوند در روز قیامت اندوه را از قلبش برطرف سازد.
منو اصلی
اخبار تصويري
 • حضرت امام(ره) در ساعت ۲۰ / ۲۲ بعداز ظهر روز شنبه سیزدهـم خـرداد ماه سـال ۱۳۶۸ به وصال محبوب خویش شتافته و رحلت می نمایند .​​​​​
  حضرت امام(ره) در ساعت ۲۰ / ۲۲ بعداز ظهر روز شنبه سیزدهـم خـرداد ماه سـال ۱۳۶۸ به وصال محبوب خویش شتافته و رحلت می نمایند .​​​​​

 • کارایی اندیشه دینی در فعالیت روحانیون بایستی نمود عینی داشته باشد چرا که این امر درخواست مهم آحاد مردم جامعه است.
  مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: کارایی اندیشه دینی در فعالیت روحانیون بایستی نمود عینی داشته باشد چرا که این امر درخواست مهم آحاد مردم جامعه است.

 • کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل از اجرای ۴۰ نفر روز تبلیغ دینی به مناسبت ایام فاطمیه در مناطق مختلف شهر اردبیل خبر داد.​​​​​​
  شخصیت‌ زهرای‌ اطهر، در ابعاد سیاسی‌ و اجتماعی‌ و جهادی‌، شخصیت‌ ممتاز و برجسته‌ای‌ است؛ به‌ طوری‌ که‌ همه‌ زنان‌ مبارز و انقلابی‌ و برجسته‌ و سیاسی‌ عالم‌ می‌توانند از زندگی‌ کوتاه‌ و پرمغز او درس‌ بگیرند.

 • رهبر انقلاب به مسئولان: مردمی بودن به ادعا، نیست
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه درس خارج فقه روز سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ ضمن شرح حدیثی درباره سیره‌ی پیامبر اعظم صلی‌الله‌ علیه و آله و سلم به بیان اهمیت مردمی بودن و انس گرفتن با طبقات مختلف مردم پرداختند.

 • کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: واحد پاسخگویی بانوان اردبیل در سه ماهه چهارم سال گذشته؛ 1500 مشاوره دینی انجام داد.
  سارا حقی کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: واحد پاسخگویی به سئوالات دینی بانوان اردبیل با هدف ارتقاء معلومات دینی و پاسخگویی به شبهات و سئوالات اقشار مختلف بانوان، ۱۵۰۰ مشاوره انجام داد.

 • ...به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی
  حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند

سخن روز

مقام معظم رهبری در روز قدس99:

طلوع انقلاب اسلامی در ایران فصل جدیدی برای مبارزه در راه فلسطین گشود و اولین گام بیرون راندن صهیونیست ها از خاک ایران بود که در دوران طاغوت اینجا را حیات خلوت خود می‌دانستند و از سپردن سفارت آنان به فلسطین گرفته تا قطع صدور نفت از سایر اقداماتی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

 
مقالات
مناسبات دیپلماتیک کافی نیست/ باید در کنار مردم بود
تنها مناسبات دیپلماتیک کافی نیست باید در کنار مردم بود و این نمونه بارز روحیه جهادی و انقلابی است.
محمد روح‌الامینی در سفر به استان اردبیل افزود: ریاست سازمان، بر ضرورت بروز اجتماعی‌تر نهاد روحانیت در بین مردم و انجام فعالانه‌تر کارکردهای دینی مانند تبلیغات اسلامی که فعال حوزه فرهنگی و دینی در کشور است، تاکید خاصی داشته و باید در استان‌ها نیز این امر مورد توجه قرار گیرد
 ٠٠:٤٢ - چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
وحدت رویه نهادهای فرهنگی و اجتماعی لزوم توسعه فرهنگی جامعه
داشتن نگاه واحد و همکاری با وحدت رویه بین نهادهای فرهنگی و اجتماعی لزوم توسعه فرهنگی جامعه است
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده گفت:یقینا پیشرفت در تمام ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی متاثر از فرهنگ دینی است و باید ابتدا فرهنگ مبتنی بر ارزش های دینی تقویت شود تا به طبع آن شاهد پیشرفت روزافزون در ابعاد مختلف شویم.
 ٠٠:٣٨ - چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح پیشرفت یاران نهضت تبلیغی زنان ایرانی در اردبیل
سارا حقی از اجرای طرح پیشرفت یاران در آغاز اجرای طرح نهضت تبلیغی زنان ایرانی در اردبیل خبر داد.
روش آسان و گام به گام مبلغ شدن، عرضه عمومی ایده های تبلیغی ساده، اشتراک گذاری عمومی ایده ها و تجربیات تبلیغی، تربیت سفیران و مربیان تبلیغ، پشتیبانی از شبکه تبلیغ مردمی، تهیه محصولات فرهنگی وتبلیغی در اردبیل برگزار می شود.
 ٠٠:٣١ - چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل اتاق فکر فراسازمانی عامل موثر در جهش فرهنگی و تبلیغی جامعه
تشکیل اتاق فکر با نگاه فراسازمانی عامل موثری در جهش فرهنگی و تبلیغی در فعالیت های فرهنگی است
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده گفت: در وضعیت کنونی جامعه که آسیب ها و تهدیدات مختلفی در کمین اعتقادات و عقاید مردم است، اعم از شبکه های ماهواره ای، مناطق مرزی، جریان سکولارسیم در عرصه آموزش و پرورش، دانشگاهها و در برخی موارد حوزه های علمیه، بایستی با همت همگانی و جهادی، وارد میدان شویم چرا که با حرکت واحد، هدف گذاری فرهنگی و دینی میسر نمی شود.
 ٠٠:١٠ - چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
حديث هفته
امام رضا عليه السلام فرمود:
 
کانَ امیرُالمومِنینَ لا یَنامُ ثَلاثَ لَیال: لَیلَة ثَلاثَ و عِشرینَ مِن شَهرِ رَمَضانَ و لَیلَة الفِطرِ و لَیلَة النِّصفِ مِن شَعبانَ و فیها تُقسَمُ الاَرزاقُ و الآجالُ و ما یَکونُ فِی السِّنَه؛
امام علی (ع) سه شب را نمی خوابید: شب های شب بیست و سوم ، عید فطر و نیمه شعبان. زیرا در این شب ها روزی ها و اجل و آنچه در طول سال اتفاق می افتد، تقسیم و تعیین می شوند.
عنوان

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 64839
 بازدید امروز : 546
 کل بازدید : 2252885
 زمان بازدید : 1/2812
© Jbf-ar.org . All rights reserved.